Природний колір

Екрани комп'ютерів відображають зображення в трьох різних діапазонах, використовуючи різний основний колір для кожного діапазону. Коли ми поєднуємо ці три зображення, у результаті виходить кольорове зображення з кольором кожного пікселя, визначеним дисперсією у співвідношеннях Червоного, Зеленого та Синього (RGB). Композиційне зображення природного кольору відображає поєднання видимих червоних, зелених та синіх смуг із відповідними червоними, зеленими та синіми каналами. Композит натурального кольору відповідає тому, як ми зазвичай бачимо світ; рослинність виглядає зеленою, вода від блакитного до чорного, а гола земля та непроникні поверхні світло-сірі та коричневі.

Багато людей віддають перевагу композитам справжнього кольору, тому що кольори, які здаються нашим очам природними, часто важко розрізнити в деталях. Зображення природного кольору можуть бути низько контрастними та дещо невиразними через розсіювання синього світла в атмосфері.

Оскільки в цій комбінації використовуються видимі смуги, наземні знаки з'являються в кольорах, які за зовнішнім виглядом звичні людському оку; здорова зелена рослинність, щойно очищені поля - дуже світлі, нездорова рослинність - коричнева та жовта, дороги сірі, а берегові лінії - білі. Ця комбінація смуг забезпечує найбільше проникнення води та чудову інформацію про опади та батиметричну інформацію. Ця комбінація використовується також для урбаністичних досліджень.

Зразки зображень

Кольоровий композит Landsat 5 "3, 2, 1" (Червоний = 3 канал, Зелений = 2 канал, Синій = 1 канал).

Це поєднання природних кольорів, при якому використовуються канали видимого діапазону; отже, здорова рослинність виглядає зеленою, очищені поля - світлі, нездорова рослинність - коричнева та жовта, дороги - сірі, берегові лінії - білі. Таке поєднання каналів дає змогу проаналізувати стан водних об’єктів та процеси седиментації (осідання), а також оцінити глибину. Ця комбінація використовується і для вивчення антропогенних об’єктів.

Живці та розріджена рослинність виявляються погано, на відміну від комбінації 4-5-1 або 4-3-2. Хмари та сніг здаються однаково білими, тому їх важко відрізнити. Також важко відокремити один тип рослинності від іншого. Ця комбінація не відрізняє мілководдя від ґрунту, на відміну від комбінації 7-5-3.

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви зацікавлені у співпраці, заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами якомога скоріше
* Обов'язкові поля