Модифікований ґрунтово-корегований вегетаційний індекс

Що таке Модифікований ґрунтово-корегований вегетаційний індекс (MSAVI)?


Модифікований ґрунтово-корегований вегетаційний індекс (MSAVI) - це рослинний індекс, який використовується для зняття обмежень щодо застосування NDVI на ділянках з високим складом голого ґрунту. MSAVI застосовується в тих областях, де такі показники, як NDVI або NDRE, надають невірні дані, в основному через малу кількість рослинності або через нестачу змісту хлорофілу в ній. Таким чином, індекс використовується для мінімізації впливу ґрунтового фону та збільшення динамічного діапазону вегетаційного сигналу.


Як застосовується MSAVI?


На щойно засіяних полях інші показники не зможуть отримати точні дані і, як результат, вводять в оману фермера; не може бути можливості належної польової обробки. MSAVI, в свою чергу, дозволяє здійснювати моніторинг стану посівів на самих ранніх стадіях розвитку, оскільки він був спеціально розроблений з цією метою. Таким чином, фермер має деякі завчасні можливості застосовувати добрива лише там, де і коли це потрібно. Такий підхід дозволяє оптимізувати первинне управління полем з нуля, що призводить до збільшення прибутку та зменшення впливу на навколишнє середовище. Щоб зрозуміти, як працює цей індекс, давайте розглянемо приклади нижче:


msavi uk
msavi uk

[Зразок MSAVI] Це поле нещодавно засіяли озимою пшеницею. З кольорової дисперсії стає зрозуміло, що поле було засіяне нерівномірно. Виявити таку нерівномірність іншим показником було б неможливо.

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви зацікавлені у співпраці, заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами якомога скоріше
* Обов'язкові поля