Що таке Cl (хлорофільний індекс) і як він працює?


Хлорофільний індекс (Cl) застосовується для обчислення загальної кількості хлорофілу в рослинах. Загалом цей індекс містить два окремих канали: CIgreen та CIred-edge. Ці канали чутливі до незначних змін вмісту хлорофілу та відповідають більшості видів рослин.


Clred - надійний показник хлорофілу


В цьому випадку ми зосередимося на застосуванні CIred-edge, який являє собою вузьку смугу в відбивному спектрі рослин між перетворенням червоного в ближній інфрачервоний. CIred-edge обчислюється за допомогою діапазону смуги red-edge (730 нм). Клітинна структура рослин, як правило, відбиває хвилі в цьому спектральному діапазоні, внаслідок чого відбивається більше світла; таким чином, чим вище відображення, тим зеленіша область.

Зазвичай цей показник використовується для моніторингу вмісту хлорофілу та оцінки фотосинтезу в рослинах. Оскільки продукти фотосинтезу складають 95% сухої маси культур, необхідно слідкувати за фотосинтетичною активністю рослин, щоб запобігти її падінню заздалегідь. Такий підхід дозволяє виявити уражені посівні площі та своєчасно реагувати, щоб рослини залишалися здоровими. Давайте розглянемо сценарій використання нижче:


ci uk
ci uk

49.59358°N 29.66257°E
Фальшиве забарвлення застосовується з метою візуалізації даних для ефективного аналізу. В даний час палітра коригується від червоного (голий ґрунт) до темно-зеленого (здорові рослини). Зелений колір позначає ділянки, де рослинність розвивається краще, а кількість хлорофілу досить висока; жовтий і блідо-зелений - луки або нещодавно засіяні поля; помаранчевий і червоний - заготовлені та / або орані поля.

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви зацікавлені у співпраці, заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами якомога скоріше
* Обов'язкові поля